O nas

Firma EKO NOWEX istnieje na rynku od kilku lat, przez ten czas zdążyła zdobyć duże zaufanie wśród klientów i partnerów handlowych. Naszym głównym celem jest oferowanie produktów oraz usług na jak najwyższym poziomie wraz z uczciwością wobec swoich klientów oraz partnerów handlowych. Główne filary naszej działalności to sprzedaż najwyższej jakości paliw stałych, logistyka oraz transport krajowy.

Dlaczego EKO NOWEX?

Pozytywne opinie

Najważniejsze dla nas jest zadowoloenie klientów, to właśnie to stwaiwamy na pierwszym miejscu. Potwierdzają to wysokie oceny oraz opinie naszych klientów.

Ekspresowa dostawa

Każdy z nas lubi dostawać zamówienia na czas, dlatego robimy wszystko, aby towar został dostarczoany do Państwa w określonym czasie.

Profesjonalni doradcy

Gdy masz wątpliwości zawsze, możesz do nas napisać maila, skontaktować się z nami na czacie, poprzez Facebook lub zadzwonić. Zrobimy wszystko aby Ci pomóc w wyborze.

Pewna wilgotność

Staramy się, aby Państwo uzyskali informację o aktualnej wilgotności węgla. W okresie letnim, gwarantujemy suchość węgla. W okresie zimowym, zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania rzetelnej informacji o wilgotności.